Sık Sorulan Sorular

Sistem Gereksinimleri nelerdir?

Yeni nesil mobil cihazların hemen hemen hepsine uygun bir ayarlamalarımız mevcuttur, ortalama ve en düşük olarak nitelendirme için Android cihazlarda 4 GB RAM gereklidir. İOS cihazlar'da ise bu durum İOS 13 ve Üzeri olarak değerlendirilir.

Nasıl Kayıt Olurum?

https://knightempire.online/ Web sitemize giriş yaparak, kayıt butonuna basabilirsiniz. Açılan sayfada gelen kullanıcı adı, şifre, e-posta adresi kısımlarını doldurarak oyunumuza kayıt olabilirsiniz.

Hesap onayı Nedir?

Hesap onayı kayıt esnasında belirlediğiniz numaranın doğrulama aşamasıdır.

Hesabı Nasıl Onaylarım?

Kayıt işlemleriniz bittikten sonra kullanıcı panelinden sitemize giriş yaparak hesabınızı onaylayabilirsiniz.

OTP sistemini Nasıl İndiririm?

https://knightempire.online/auth Web sitemiz ve diğer marketler'den indirilebilir.

OTP Sistemini Nasıl Aktif ederim ?

İndirme işleminin ardından kayıt olduğunuz ID ile OTP sistemine giriş yapmalısınız. OTP uygulamasını açtığınızda Username kısmına kayıt esnasında belirlenen ID yazarak ' Login ' giriş yapmalısınız. Ardından kayıt sırasında belirlenen cep numaranıza gelen smsi OTP Code kısmına yazarak OTP sistemini aktif edebilirsiniz. OTP sistemine tekrar giriş yapmanız gerekmeden uygulamaya girdiğinizde sizlerle otomatik olarak Kod paylaşacaktır.

Tablet İle Giriş Yapılabilir Mi?

Honor of Nations, Mobil Cihazların Tümünden Giriş Yapılmasına Olanak Sağlamaktadır. Eğer Tabletten Giriş Yapıp Normal Olmayan Birşeyler Tespit edildi, Hatasını Alıyorsanız Destek Sistemlerinden Yardım Taleplerinde Bulunabilirsiniz.

Emülatör ( Bilgisayar) İle Oynanılır Mı?

Honor of Nations, Emülatör Girişlerinin Yapılması Konusunda Ilımlı Bir Yaklaşım Sergilememektedir. Bu Nedenle Emülatör Girişkleri Yasaklıdır. Giriş Yapamazsınız.

OTP sistemini sıfırlayamıyorum?

OTP uygulamasına basılı tutarak > Uygulama bilgisi > Verileri temizle > Tüm verileri temizle, adımlarını izleyerek OTP sistemini sıfırlayabilirsiniz.

Telefon Numaramı ve Mail Adresimi Nasıl Değiştirebilirim?

https://knightempire.online/ Web Sitemizden "Kullanıcı Paneline" Giriş Yapıp Oradan Hesabınızın Bilgilerini Değiştirebilir Ve Güncelleyebilirsiniz.

Atak Yapamıyorum Sorun nedir?

Ataka yapabilmeniz için beceri penceresini açmalısınız ( Sağ alt kısımda ki pencereler'den orta kısımda ki mavi kitap ) 'Basic' becerilerinden saldırı becerisini yuvarlak barlara sürükleyerek eklemelisiniz, ekledikten sonra sağ kısım da bulunan büyük kırmızı butonla veya canavarın üzerine tıklayarak saldırı yapacağınız canavarı seçerek eklediğiniz beceriyi kullanabilir ve saldırı yapabilirsiniz.

Nasıl ilerleyiş sağlarım?

Şimdilik sizlerle paylaşmış olduğumuz gelişim ve ilerleyiş adına bilgiler, videolar bulunmamaktadır. Kendi keşiflerinizle ilerleyiş sağlamalısınız. Gelecek gelişim çalışmaları sonunda sizler için bazı videolar hazırlayacağız.

Klan Pelerini Nasıl Alınır (ELF)?

Klan üyeleri RYM Entheas'da olmalı, tüm üyeler aynı kanal'da bulunmalı, Pelerin için klan lideri Gragus npcsi ile görüşülüp Caithairos tapınağına giderek Caithairos (pelerin atı) öldürmeli ve Caithairos'dan çıkan kalp (anahtar) ile Daum npcsine gidilerek 'cahange cape type' seçeneği ile bir pelerin seçilmelidir, yeterli tutar varsa pelerin alınabilir.

Caithairos Kalbini aldım pelerin alamıyorum sorun nedir?

Kalbi almış olsanız bile klan üyelerinizi NP (National Puanları) göz önünde bulundurularak pelerin alabilirsiniz, en düşük pelerin (Grade) seviye 4 ile alınabilir. Grade puanları klanda bulunan toplam oyuncuların NP leri ile hesaplanır, Klan seviyeleri; 5.000.000 NP üstü G1, 3.000.000 NP üstü G2, 1.000.000 NP üstü G3, 500.000 NP üstü G4'dür.

WhatsApp Destek