HONOR OF NATIONS KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1.    Honor of Nations, bu oyunun tüm versiyonları, Honor of Nations İnternet Sitesi (www.honorofnations.com) (bundan sonra “İnternet Sitesi” olarak anılacaktır.), Honor of Nations Mobil Uygulaması (bundan sonra “Mobil Uygulama” olarak anılacaktır) ve  ilgili tüm içerikler (bundan sonra kısaca “Honor of Nations” veya “Oyun” olarak anılacaktır.), aksi belirtilmedikçe münhasıran ve tek başına BEARBITE OYUN STÜDYOSU LİMİTED ŞİRKETİ (“Bearbite" veya " Şirket") olarak anılacaktır.) (Mersis No: 0160-1755-8810-0001) mülkiyetindedir.

2.    Honor of Nations İnternet Sitesi’ne giren, İnternet Sitesi’ni kullanan, Honor of Nations Mobil Uygulamasını indiren, Honor of Nations hesabı oluşturan veya oluşturmayan herkes işbu Sözleşme nezdinde Kullanıcı’dır.

3.    Honor of Nations İnternet Sitesi’ni kullanmadan önce ve Honor of Nations Mobil Uygulamasını indirmeden önce lütfen bu Kullanıcı Sözleşmesi’ni (bundan sonra “Kullanıcı Sözleşmesi” veya “Sözleşme” olarak anılacaktır.) dikkatlice okuyunuz.

4.    İşbu Sözleşme’nin tüm koşullarını kabul etmiyorsanız, İnternet Sitesi’ni kullanmayınız.

5.    İşbu Sözleşme’nin tüm koşullarını kabul etmiyorsanız, Mobil Uygulama’yı kullanmayınız.

6.    Kullanıcı, İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama’ya erişmek ve İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama’yı kullanmak için gerekli İnternet veya diğer bağlantı masraflarının, ekipmanın ve diğer masrafları kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

7.    Mobil Uygulamanın bazı işlevleri, aktif bir internet bağlantısına sahip olmanızı gerektirir. Kullanıcı, Wi-Fi veya mobil internet erişimi olmadığında Oyun’un tam işlevsellikte çalışmayabileceği hususunda bilgilendirildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

8.    Kullanıcı, İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama’yı kullandığı cihazın faturasını ödeyen kişinin başka bir kişi olması halinde, İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama’yı kullanmak için faturayı ödeyen kişiden izin aldığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

9.    Şirket, İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama’ya tüm ülkelerde, tüm kişisel bilgisayarlardan, tarayıcılardan, oyun konsollarından, akıllı telefonlardan, tabletlerden veya diğer cihazlardan erişilebileceğine dair hiçbir garanti vermez.

10. Şirket, İnternet Sitesi'nde ve Mobil Uygulama’da yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu bilgilere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından Şirket’in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

11. Şirket, kendi takdirinde olmak üzere İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama içeriğini, Kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve işbu Sözleşme’de açıklanan hallerin meydana gelmesi halinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar.

12. Şirket, İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama’nın hatasız olması için her türlü tedbiri almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.

13. Kullanıcı, hesabındaki tüm hareketlerden ve aktivitelerden sorumlu olduğunu ve hesaplarını şifrelerini üçüncü kişilerle paylaşmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

14. Kullanıcı, bilgisayarı, telefonu, tableti ve İnternet Sitesi ve Mobil Uygulamaya eriştiği tüm cihazları güvende tutma sorumluluğunun kendisinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

15.  Kullanıcı, cihazlarının resmi işletim sistemi tarafından uygulanan yazılım kısıtlamalarını ve sınırlamalarını kaldırma işlemlerini (jailbreak veya root işlemi gibi) gerçekleştirmemelidir. Bu işlemler, cihazlarını kötü amaçlı yazılımlara / virüslere / kötü amaçlı programlara açık hale getirebilir, güvenlik tehditleri yaratabilir ve Honor of Nations uygulamasının düzgün veya hiç çalışmamasına sebebiyet verebilir. Kullanıcı, Şirket’in bu uyarılarını anladığını ve bu uyarılara uygun şekilde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

16. Kullanıcı, hiçbir şekilde veya hiçbir amaçla başkasını taklit etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

17. Kullanıcı, hiçbir şekilde veya hiçbir amaçla İnternet Sitesi’ni ve Mobil Uygulama’yı kullanırken yürürlükteki herhangi bir hukuki düzenlemeyi bilerek veya bilmeyerek ihlal etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

18. Kullanıcı, hiçbir şekilde veya hiçbir amaçla İnternet Sitesi’ne, Mobil Uygulama’ya, Şirket’in diğer sitelerine ve ürünlerine ve Kullanıcılara SPAM, virüs ve benzeri zararlı içerikler göndermeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

19. Kullanıcı, Şirket yetkililerini, çalışanlarını ve diğer kullanıcıları hiçbir şekilde şekilde rahatsız etmeyeceğini, taciz etmeyeceğini, bu kişilere karşı zorbalık yapmayacağını, bu kişilerin kişisel verilerini paylaşmayacağını, bu kişilere gerçek hayatta ulaşmaya çalışmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

20. Kullanıcı, Şirket yetkilileri, çalışanları ve diğer kullanıcılar hakkında hiçbir platformda kaba, rahatsız edici, edebe ve ahlaka aykırı, ayrımcılık ve nefret söylemleri içeren herhangi bir paylaşım yapmayacağını ve bu kişilerle bu amaçlı iletişime geçmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

21. Kullanıcı, Oyun’da hangi aşamada / başarıda olursa olsun, Şirket yetkilisi gibi davranarak yetkisiz açıklamalar yapamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

22. Kullanıcı, Şirket’e ait hakların ve ürünlerin zarar gördüğünü veya muhtemelen göreceğini öğrendiğinde Şirket’i ivedilikle bilgilendirmekle yükümlüdür.

23. Kullanıcı, İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama’da kullanacağı kullanıcı adının, başka birini taklit etmeyeceğini, Şirket yetkilileri ve çalışanlarını taklit etmeyeceğini, ayrımcılık ve nefret söylemleri içermeyeceğini, müstehcen ifadeler içermeyeceğini, kötü alışkanlıklara yönlendirmeyeceğini, dini söylemler içermeyeceğini, Şirket’in ve üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

24. Kullanıcı, yukarıdaki hallerde Şirket’in kullanıcı adlarını değiştirme ve/veya ilgili hesapları silme hakkı olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

25. Kullanıcı, İnternet Sitesi’ni ve Mobil Uygulamayı, herhangi bir bölümlerini veya ticari markalarımızı hiçbir şekilde kopyalamayacağını veya değiştirmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

26.  Kullanıcı, İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama kaynak kodlarını çıkarmaya, İnternet Sitesi ve Mobil Uygulamayı başka dillere çevirmeye veya türev sürümler oluşturmaya, kopyalamaya çalışmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

27. Kullanıcı, farkına vardığı herhangi bir hatayı-açığı Honor of Nations İnternet Sitesi’ndeki Destek Sistemi veya e-posta vasıtası ile Oyun Görevlilerine bildirmek zorundadır. Kulllanıcı’nın hata-açıkları Şirket’e bildirmediği hallerde, bu açıkların veya hataların karakterinizin / hesabınızın lehine kullanıldığı varsayılacaktır ve işlemler buna göre yapılacaktır.

 

28. Şirkete bildirilmeyen ve oyuncu lehine kullanılan bu hatalar-açıklar Türk Medeni Kanunu'nda açıkça düzenlenmiş Dürüstlük İlkesi'ne aykırı olacağından tazminat hukuku açısından tazminat sebebi olarak kabul edilecektir.

29. Kullanıcı, EK1’de yer alan Yasak Politikası’nı da okuduğunu, bu Politika’da yer alan şartları ve yaptırımları kabul ettiğini beyan eder.

30. Kullanıcı, engellenmiş bir hesabın girdiği tüm cihazların bu hesabın kullandığı cihazlar olarak nitelendirildiğini ve yaptırımların buna göre uygulandığını bildiğini kabul ve beyan eder. Kullanıcı, yalnızca kendi cihazı ile oyuna bağlanması ve başka bir hesabın kendi cihazınızdan oyuna bağlanmasına müsade etmemesi gerektiğini bildiğini kabul ve beyan eder.

31. İşbu Sözleşme’de yer almayan tüm durumlar için inisiyatif tamamen Oyun Görevlileri ve Şirket Yönetimi’ndedir.

32. Bearbite Oyun Stüdyosu Limited Şirketi için ana delil kaynağı oyunun tuttuğu kendi log sistemidir. Eğer Şirket Yönetimi oyuncunun log dökümünde bir hukuka aykırılık ve/veya işbu Sözleşme’ye aykırılık olduğunu tespit ederse veya bu yönde karar verirse bu loglar başlı başına bir delil olarak kabul edilir ve ek bir delile ihtiyaç olmadan Oyun Görevlileri karar verilen işlemi uygulayabilir. Bu işlemler susturma, oyundan süreli veya süresiz uzaklaştırma ve daha fazlası olabilir.

33. Honor of Nations oyunlarda veya İnternet Sitesi üzerinde Mobile Cash karşılığında bazı Destekleyiciler sunabilecektir. Kullanıcı, Destekleyici ve Mobile Cash satın almayı seçtiği takdirde Destekleyici ve Mobile Cash’in oyunlarda nasıl kullanıldığını anladığını, destekleyici ve Mobile Cash’in kullanımı ve aktarımı dolayısıyla ortaya çıkması muhtemel bütün sonuçlardan sorumlu olduğunu kabul etmiş olur.

34. Destekleyicilerin oyun dışı satın alınması ya da satılmasının kesinlikle yasaktır.

35. Hizmetin kesilmesi veya verilememesi de dahil ancak bahsi geçen durumlarla sınırlı olmamak üzere her ne sebeple olursa olsun satın aldığınız Destekleyiciler ve Mobile Cash’lerin iadesi bulunmamaktadır.

36. Kullanıcı, işbu Sözleşme hükümlerini kabul ederek aynı zamanda satın alınan Destekleyiciler, oyun içerisinde sahip olunan hesaplar, karakterler, karakterler özellikleri (ulusal puanlar vs.), karakterlere ait oluşumlar (klanlar, görevler vs.), eşyalar, GB ve Mobile Cash'lerin esasen Oyuna ait olduğunu ve satın almalarda yalnızca kullanım hakkına sahip olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.  

37. Ödeme kaynağınızın rızanız dışında kullanıldığı veya kullanılıyor olduğu tüm yetkisiz ücretlendirmeler de dahil olmak üzere size ait hesaptaki bütün ücretlendirmelerden bütünüyle siz sorumluluk sahibisiniz. Söz konusu para kaynağınızı kötü niyetli kullanımlardan korumak da size ait bir sorumluluktur.

38. Kullanıcı, işbu Sözleşme’de yer alan tüm hükümlere uygun hareket edeceğini aksi halde doğacak tüm zararlardan sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

39. ŞİRKETİN FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI VE DİĞER HAKLARI

39.1.  İşbu Sözleşme kapsamında, kullanıcılara açıkça verilmeyen tüm haklar Şirket ve lisans verenlerine aittir.

39.2.  İnternet Sitesi'nde ve Mobil Uygulama’da yayınlanan ve telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları BEARBITE Oyun Stüdyosu Limited Şirketi ya da iş ortaklarına ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere İnternet Sitesi'nde ve Mobil Uygulama’da yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. Şirket’in yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. Bu sitede yer alan materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan Kullanıcı'ya aittir.

40. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI, GİZLİLİK VE GÜVENLİK

40.1.  Vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik olarak kişisel bilgilerinizin yer aldığı bölümlere sadece şifre ile girişe olanak tanınmıştır. Söz konusu şifrenin gizli tutulması ve bu şifre vasıtasıyla ulaşılan güncelleme alanlarında, gerekli ayarlamaların yapılması Kullanıcının sorumluluğundadır.

40.2.  İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama’nın virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama’ya girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

 

41. DEĞİŞİKLİKLER

41.1.  Şirket, Kullanıcı Sözleşmesi’nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm Kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

 

42. UYUŞMAZLIKLAR

42.1.  İşbu Sözleşmeden kaynaklanan veya bu sözleşmeyle ilişkili olan tüm uyuşmazlıklar, İstanbul Tahkim Merkezi Tahkim Kuralları uyarınca nihai olarak tahkim yoluyla çözümlenecektir.

42.2.  Tahkim dili, Türkçe’dir. Tahkim yeri, İstanbul, Türkiye’dir. Hakem sayısı, 3 olacaktır. Uyuşmazlığın esasına Türkiye Cumhuriyeti hukuku uygulanır.

43. DİĞER HÜKÜMLER

43.1.  İşbu Sözleşme’nin herhangi bir hükmünün uygulanamaz veya geçersiz olduğu tespit edilirse, bu durum Sözleşme’nin yürürlükteki diğer maddelerini etkilemeyecektir.

43.2.  İşbu Sözleşmenin diğer dillerdeki metin versiyonları arasında herhangi bir çeviri farklılığı olması durumunda, Türkçe dilindeki versiyon geçerli olacaktır.

43.3.  Kullanıcı Sözleşmemiz zaman zaman güncellenmektedir. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Son güncelleme tarihi: 10.03.2024

Herhangi bir sorunuz, kaygınız ya da öneriniz var ise bize bu e-posta adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz: [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EK1: YASAK POLİTİKASI

1.    Gerçek para karşılığında eşya, GB, karakter veya hesap satışı yapan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

2.    Gerçek para karşılığında eşya, GB, karakter veya hesap alışı yapan Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 15 gün askıya alınır; bu ihlali tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

3.    Gerçek para karşılığını eşya, GB, karakter veya hesap ticaretini teşvik edenler ve aracı olan Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 10 gün askıya alınır; bu ihlali tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

4.    Emulator veya türevleri ile Oyun’a bağlananların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

5.    Asılsız bildirimde bulunan Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 5 gün askıya alınır, bu ihlali ikinci kere tekrarlamaları halinde hesapları 15 gün askıya alınır; ihlali üçüncü kere tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

6.    Küfür, hakaret, argo ve uygunsuz ifadeler kullanan Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 1 gün askıya alınır, bu ihlali ikinci kere tekrarlamaları halinde hesapları 5 gün askıya alınır; ihlali üçüncü kere tekrarlamaları halinde hesapları 3 ay süreyle askıya alınır; ihlali dördüncü kere tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

7.    Küfür, hakaret, argo ve uygunsuz ifadeler içeren isim, klan adı veya sembolü kullanan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

8.    Şirket Yönetimi veya çalışanlarını taklit eden isim, klan adı veya sembolü kullanan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

9.    Üçüncü kişileri taklit eden isim, klan adı veya sembolü kullanan Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 90 gün askıya alınır, bu ihlali ikinci kere tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

10. Şirket Yönetimi, çalışanlarını veya üçüncü kişileri taklit eden isim, klan adı veya sembolü kullanarak diğer Kullanıcıları dolandırmaya çalışan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

11. Irkçılığa ve/veya ayrımcılığa sebebiyet veren ifadeler içeren isim, klan adı veya sembolü kullanan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

12. Şirket Yönetimi veya çalışanlarının haklarını (şeref, telif hakları ve kişisel verilere ilişkin haklar da dahil olmak ve bunlarla sınır olmamak üzere) zedeleyen isim, klan adı veya sembolü kullanan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

13. Üçüncü kişilerin haklarını (şeref, telif hakları ve kişisel verilere ilişkin haklar da dahil olmak ve bunlarla sınır olmamak üzere) zedeleyen isim, klan adı veya sembolü kullanan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

14. Türkiye’de ve diğer ülkelerde Kanunlarca yasaklanmış sembol ve ifadeleri zedeleyen isim, klan adı veya sembolü kullanan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

15. Dolandırıcılık niyetiyle haksız kazanç elde eden Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

16. Şirket Yönetimi veya çalışanlarının kişisel bilgilerini (telefon numarası, açık adres, isim-soyisim vb. gibi) paylaşan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

17. Yasa dışı faaliyetlerde bulunan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

18. Etkinlikler sırasında AFK kalan, oyun içi etkinliklerde Kummand kullanan, rakibe kasıtlı olarak skor veren, partideki herhangi bir oyuncuyu eşya sırasını değiştirmek için veya rahatsızlık vermek amacıyla teleport eden Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 3 gün askıya alınır, bu ihlali ikinci kere tekrarlamaları halinde hesapları 7 gün askıya alınır; ihlali üçüncü kere tekrarlamaları halinde hesapları 3 ay süreyle askıya alınır; ihlali dördüncü kere tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

19. Kummand kullanan oyuncuları öldürmeye yönelik davranışlarda bulunan ve şehir merkezlerinin tamamında yapılmış kasıtlı yaratık çekme davranışlarında bulunan Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 7 gün askıya alınır, bu ihlali ikinci kere tekrarlamaları halinde hesapları 15 gün askıya alınır; ihlali üçüncü kere tekrarlamaları halinde hesapları 3 ay süreyle askıya alınır; ihlali dördüncü kere tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

20.  Kasıtlı olarak ulusal puan transferi yapan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

21. Üçüncü taraf uygulamalar kullanarak kendine avantaj sağlayan ya da AFK olarak karakterini geliştiren; üyelerin birden fazla basit adımda yapabileceği operasyonları tek bir adımda yapabilmelerine olanak sağlayan yasak programları kullanan; bir cihaz ile birden fazla hesap kullanılmasına olan sağlayan yasak programları kullanan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

22. Şirket Yönetimi tarafından doğrulanmamış bilgileri karmaşa yaratmak için veya doğrudan/dolaylı olarak diğer üyelere zarar vermiş için kullanan, yayan ve kazanç elde eden Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 15 gün askıya alınır, bu ihlali ikinci kere tekrarlamaları halinde hesapları 30 gün askıya alınır; ihlali üçüncü kere tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

23. Oyun hakkında kara propaganda yapan ve oyunu karalayan Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 15 gün askıya alınır, bu ihlali ikinci kere tekrarlamaları halinde hesapları 30 gün askıya alınır; ihlali üçüncü kere tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

24. Şirket Yönetimi tarafından doğrulanmamış bilgileri yayın/video platformları, discord ya da forum üzerinden paylaşan Kullanıcıların hesapları ilk ihlalde 15 gün askıya alınır, bu ihlali ikinci kere tekrarlamaları halinde hesapları 30 gün askıya alınır; ihlali üçüncü kere tekrarlamaları halinde ise hesapları süresiz şekilde kapatılır.

25. Oyun hatalarını kullanarak diğer üyelere zarar veren veya bir kazanç sağlayan, kaynak kodlarına erişerek bu kodların değiştirilmesine sebep olan, kaynak kodlarına erişerek bu kodların paylaşılmasına sebep/aracı olan, Oyun veya sistem hatalarını kullanarak oyun dengesini veya sistemini etkileyen davranışlarda bulunan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

26. Oyun mağazasına herhangi bir şekilde müdahale ederek ya da açık kullanarak elde edilemeyen eşyaları alan Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

27. Erişim sağladığı ülke harici bir ülke numarası kullanan (sanal telefon numarası vb. gibi) Kullanıcıların hesapları süresiz şekilde kapatılır.

28. Kullanıcı hesap paylaşımından doğacak (eşyaların çalınması veya çöpe atılması gibi) sorunlarda destek verilmeyeceğini bildiğini kabul ve beyan eder. Bu kişiler, tüm destek ayrıcalıklarından yararlanma hakkından feragat edilmiş sayılır.

29. Honor of Nations, Kullanıcıların birden fazla hesap oluşturulmasına izin vermektedir fakat bu husus Honor of Nations’ın tek taraflı insiyatifi ile değiştirilebilecektir. Honor of Nations, gereklilik durumunda her bir üyenin hesaplarını sınırlandırma hakkını elinde tutar.

44. Yaptırım kararlarında inisiyatif tamamen Oyun Görevlilerine aittir.

45. Kullanıcı, yaptırımlara ilişkin olarak Destek Sistemi’ne başvuru yapabilir; nihai karar tamamen Şirket’in inisiyatifindedir.

46. Kullanıcı, Oyun Görevlileri’nin gerekli olduğunu düşündükleri durumlarda Kullanıcı’ya haber vermeksizin Kullanıcı hesaplarına giriş yapabileceğini ve karakterinizle oyunda bulunabileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

30. Kullanıcı, Şirket Yönetimi ve Oyun Görevlilerinin takdir etmeleri halinde Şirket tarafından tek taraflı olarak karar verilecek aşağıdaki yaptırımların Şirket tarafından uygulanacağını kabul ve beyan eder:

·         Karakterin silinmesi,

 • Eşyaların silinmesi,
 • Paraların silinmesi,
 • Ulusal puanların silinmesi,
 • Seviyenin silinmesi,
 • Klanın silinmesi,
 • İlerlemelerin kaydolmaması,
 • Tüm veya spesifik karakterlerde geri sarılma yaşanma,
 • Karakterin yetkililer tarafından izlenime alınması,
 • Hesabın süreli veya süresiz olarak kapatılması,
 • Hesaba yüklenen oyun paralarını (Mobile Cash) silinmesi,
 • Karakterin susturulması,
 • Karakterin yanına ışınlanması,
 • Şirket Yönetimi ve Oyun Görevlileri tarafından belirlenecek diğer aksiyonlar.

 

 

WhatsApp Destek